Om Fodercentralen

Ta kontakt

Hos oss svarar vi när Du ringer. Här kopplas Du inte vidare till olika instanser och möts mycket sällan av en telefonsvarare. Vi tror på att våra kunder vill prata med oss som jobbar här när de ringer.
Växel: 090 – 242 40, Mail: info@fodercentralen.se

Platschef
Stefan Olofsson
  • Stefan Olofsson
  • 090 - 242 47
  • 070 - 256 55 08
  • stefan.olofsson@fodercentralen.se
Försäljning
Jan-Erik Jonsson
  • Jan-Erik Jonsson
  • 090 - 242 42
  • 070 - 684 11 86
  • janerik@fodercentralen.se
Jessica Holmlund
  • Jessica Holmlund
  • 090 - 242 49
  • 070-660 70 44
  • jessica@fodercentralen.se
Försäljning/logistik
Tina Källkvist
  • Tina Källkvist
  • 090 - 242 45
  • 070 - 642 72 22
  • tina@fodercentralen.se
Ekonomi
Sandra Sundström
  • Sandra Sundström
  • 090 - 242 44
  • sandra@fodercentralen.se
Marianne Spolander
  • Marianne Spolander
  • 090 - 242 46
  • marianne@fodercentralen.se
Fabrikschef
Morgan Lindgren
  • Morgan Lindgren
  • 090 - 242 48
  • 070 - 659 29 09
  • morgan@fodercentralen.se
Produktion
Håkan Grubbström
  • Håkan Grubbström
  • 090 - 242 48
Patrik Grubbström
  • Patrik Grubbström
  • 090 - 242 48
Patrik Hällqvist
  • Patrik Hällqvist
  • 090 - 242 48
Lager
Magnus Karlsson
  • Magnus Karlsson
  • 090 - 242 43
Roger Grubbström
  • Roger Grubbström
  • 090 - 242 43
Optimering
Camilla Knutstedt
  • Camilla Knutstedt
  • camilla.knutstedt@johanhansson.se